DAYANG sanitacija cesta čišćenje smeća motor tricikl kamion za smeće tricikl za teret 250CC sakupljanje otpada teretni tricikl








| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Tip vožnje | Motorizovano |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | ccc, ISO9001:2000 |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Displacement | & gt; 250cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3500*1430*1800mm |
| Ime proizvoda | Tricikl za odvoz smeća |
| Boja | Plava/Prilagođeno |
| Nosivost | 1000kg-2000KG |
| Max Speed | 80km |
| Motor | 200 250 300cc |
| Tip motora | Jednostruki cilindar 4-taktni |
| Vrsta goriva | Benzin benzin |
| Kočnice | Drum Brake |
| Šasija | 50*100 |
| Zadnja osovina | Srednja brzina, buster buster, Φ220 |
Popularni tagovi: Teretni tricikl za prikupljanje otpada 250cc, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visoki kvalitet, na prodaju














