



Tricikl za uklanjanje smeća i sanitaciju
Sanacija puteva čišćenje smeća motor tricikl kamion za smeće tricikl za teret
P: Zašto nas bira?
O: mi smo originalni proizvođač sa više od 10 godina' proizvodno iskustvo. Postoji mnogo proizvoda za odabir, a cijena ima veliku prednost.
P: Gdje se nalazi vaša kompanija? Kako mogu doći do nje?
O: Naša tvornica se nalazi u Jiangjinu, Chongqing, Kina. Možete doći avionom do međunarodnog aerodroma Chongqing do našeg grada i tamo vas možemo pokupiti.
P: Koji su vaši glavni proizvodi?
O: benzinski tricikl, električni tricikl, skuter, auto pribor, pribor za tricikl.
P: Šta je moq?
O: Naša minimalna količina narudžbe je 50 komada. Uzorak i LCL pošiljka je skuplja.
P: Koji su uslovi plaćanja?
O: telegrafski transfer, vid l/c.
P: Kada će roba biti isporučena?
O: Potrebno je oko 15-20 dana za dovršenje narudžbe. Ali o određenom vremenu treba odlučiti prema stvarnoj situaciji.
P: Gdje je vaše prodajno tržište?
O: Izvozili smo u Indiju, Filipine, Bliski istok, Evropu i Ameriku.
P: Koji su vaši uslovi isporuke?
O: EXW, FOB,
P: Mogu li imati vlastite prilagođene proizvode?
O: Da. Dobrodošli u boju, logotip, dizajn, pakovanje, logotip kartona, jezički priručnik i druge prilagođene zahtjeve.

Aplikacije
Poljoprivreda. Turizam. Transportation
1. Može se koristiti kao ruralni transportni paket za žito, pirinač, krompir, ribu i druge usjeve.
2. Može se koristiti u seoskim transportnim konstrukcijama kao što su cigle i cement. Riječni pijesak, građevinski materijal itd.
3. Može se koristiti za transport prirodnog kamenja, poput uglja i minerala.
4. Može se koristiti za transport drveta i alata za sječu u šumi
5. Korisni prijevoz putnika na kratke udaljenosti
6. Može se koristiti za transport svih vrsta usjeva, građevinskog materijala, prehrambenih materijala, drva, kamena, aparata, alata, namještaja, smeća, pacijenata itd.
7. Može se koristiti kao neophodno prevozno sredstvo u porodicama sa niskim prihodima.
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | ccc, ISO9001: 2000 |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | & gt; 250cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3500*1430*1800 mm |
| Ime proizvoda | Tricikl za uklanjanje smeća |
| Boja | Plava/prilagođena |
| Nosivost | 1000kg-2000KG |
| Max Speed | 80km |
| Motor | 200 250 300 ccm |
| Tip motora | Jednocilindrični 4 -taktni |
| Vrsta goriva | Benzinski benzin |
| Kočnica | Drum Brake |
| Chassis | 50*100 |
| Stražnja osovina | Srednja brzina, bubanj za pojačavanje, Φ220 |
Popularni tagovi: tricikl za uklanjanje smeća i sanitaciju, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju














