vruća prodaja 2021 novi stil teretni tricikl 200cc 250cc 300cc teški utovarni kamion tricikl visokokvalitetna polu kabina motocikl jeftini benzinski tricikli na tri kotača za poljoprivredu





vruća prodaja 2021 novi stil teretni tricikl 200cc 250cc 300cc teški utovarni kamion tricikl visokokvalitetna polu kabina motocikl jeftini benzinski tricikli na tri kotača za poljoprivredu
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | ccc, ISO9001: 2000 |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 151 - 200 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3500*1300*1600 |
| Ime proizvoda | Tricikl na tri točka |
| Boja | Zeleno |
| Motor | 200CC |
| Tip motora | 150-250CC Vodeno hlađenje |
| Veličina kartonske kutije | 2m*1.3m |
| Baterija | 9Ah |
| Tire | 4.5-12 Gume |
| Vrsta goriva | Benzinski benzin |
| Stražnja osovina | Polu-plutajuća stražnja osovina |
| Okvir | 50*100 Veliki okvir za kobilicu |
Popularni tagovi: benzinski tricikli na tri točka za poljoprivredu, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, prilagođeno, visokokvalitetni, na prodaju














