DAYNG DY5-4 WUYANG Kina vruća prodaja motorni tricikli Teretni tricikli Motor 150cc175cc 200cc Tricikli Motocikli za odrasle Pedale s tri kotača Teretni motocikl




DAYNG DY5-4 WUYANG Kina vruća prodaja motorni tricikli Teretni tricikli Motor 150cc175cc 200cc Tricikli Motocikli za odrasle Pedale s tri kotača Teretni motocikl
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 151 - 200 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.3m*1.3m*1.4m |
| Boja | Bijela |
| Ime proizvoda | wuyang |
| Motor | 200 ccm, vazdušno hlađenje |
| Veličina kartonske kutije (D*Š) (M) | 1.8*1.3 |
| Stražnji opružni listovi | 5+2 |
| Prednja kočnica | Bubanj |
| Stražnja kočnica | Hydraulic |
| Tip točkova | Pet |
| Prednje/zadnje gume | 5.0-12/5.0-12 |
| Vrsta teretne kutije | Težak zadatak |
Popularni tagovi: teretni motocikl s pedalom na tri kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju














