Motorizovani tricikl s dvostrukom stražnjom osovinom za teško opterećenje
300CC/350CC Teški utovarni kamion motorizirani teretni tricikl s pet kotača Tricikl za težak utovar, proizveden u Kini, tri kotača 12V
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Tip vožnje | Motorizovano |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | > 800W |
| voltaža | 12V |
| Displacement | >250cc,350cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Motor | 300cc,350cc |
| Tip motora | Motor sa vodenim hlađenjem |
| Tire | 5.00-12/5.00-12 |
| Wheel | Five Wheels |
| stražnja osovina | dvostruke zadnje osovine |
| Veličina tovarnog sanduka | 2.6m*1.4m |
| amortizer | Amortizer za sve terene |
| Boja | Prilagođeno |
| Nosivost | 1000 kg-2000KG |
Volan (ručka upravljača), ručica mjenjača, pedala, ručka, prekidač i drugi upravljački mehanizmi trotočkaša i kamiona male brzine opremljenih jednocilindričnim dizel motorima moraju biti jasno označeni oznakama trajnosti na ili u blizini upravljačkih mehanizama, osim za one sa vrlo jasnim funkcijama. Operativni simboli koji se koriste za znakove moraju imati očiglednu razliku u boji u odnosu na pozadinu. Priručnik za upotrebu proizvoda će pružiti lako razumljiva i detaljna uputstva za rad za sve radne mehanizme.
Motorni teret na tri kotača od 350 ccm
Teretni sanduk ili drugi uređaj za nošenje tereta motornog vozila mora biti tako konstruisan da može bezbedno i sigurno utovariti robu.
1, Na prednjoj strani teretnog sanduka kamiona (osim kipera, kamiona nosivosti manjeg od 1000 kg i tricikla) postavlja se sigurnosni okvir najmanje 70 mm viši od kabine.
2, Prednja strana teretnog sanduka kamiona na tri točka bez kabine mora biti opremljena sigurnosnim okvirom čvrstoće koja ispunjava zahtjeve, a njegova visina tereta mora biti najmanje 800 mm viša od ravni jastuka vozačevog sjedišta.
3, Za kombi u kojem se vozač i teretna roba nalaze u istom odjeljku, izolacijski uređaj koji ima snagu koja ispunjava zahtjeve postavlja se iza posljednjeg reda sjedišta.
U 2012. godini, kompanija dayang je sukcesivno prošla niz nacionalnih tehničkih sertifikata kao što su nacionalni ISO9001, TS16949, nacionalni obavezni sertifikat 3C sertifikat.
Kompanija je uvela koncept razvoja automobila 2013. godine kako bi zajednički razvila motocikle na tri kotača s brojnim stručnjacima iz industrije, a svake godine samostalno razvija 3-5 novih proizvoda.
U 2014. godini kompanija je proširila obim proizvodne lokacije za 5 puta kako bi zadovoljila tržišnu potražnju više zemalja, a godišnji proizvodni kapacitet dostigao je 150,000 jedinica.
Popularni tagovi: tri kotača tricikl motocikl teretni poljoprivredni tricikl, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visoka kvaliteta, na prodaju









