350cc ATV Off Road Heavy Duty Tricycle
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Tip vožnje | Motorizovano |
| Tip tijela | Zatvoreno |
| Snaga | > 800W |
| voltaža | 12V |
| Displacement | >250cc,350cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3700*1400*1400 |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Plava |
| Motor | 350cc |
| Tip motora | Motor sa vodenim hlađenjem |
| Nosivost | 1000 kg-2000KG |
| Tire | 5.00-12 |
| Wheel | Five Wheels |
| Zadnja osovina | Plutajući Booster King |
| Veličina tovarnog sanduka | 2400*1500 mm |
| Vrsta goriva | Benzin benzin |
350cc ATV Off Road Heavy Duty Tricycle
Volan (ručka upravljača), ručica mjenjača, pedala, ručka, prekidač i drugi upravljački mehanizmi trotočkaša i kamiona male brzine opremljenih jednocilindričnim dizel motorima moraju biti jasno označeni oznakama trajnosti na ili u blizini upravljačkih mehanizama, osim za one sa vrlo jasnim funkcijama. Operativni simboli koji se koriste za znakove moraju imati očiglednu razliku u boji u odnosu na pozadinu. Priručnik za upotrebu proizvoda će pružiti lako razumljiva i detaljna uputstva za rad za sve radne mehanizme.
Motorni teret na tri kotača od 350 ccm
Teretni sanduk ili drugi uređaj za nošenje tereta motornog vozila mora biti tako konstruisan da može bezbedno i sigurno utovariti robu.
1, Na prednjoj strani teretnog sanduka kamiona (osim kipera, kamiona nosivosti manjeg od 1000 kg i tricikla) postavlja se sigurnosni okvir najmanje 70 mm viši od kabine.
2, Prednja strana teretnog sanduka kamiona na tri točka bez kabine mora biti opremljena sigurnosnim okvirom čvrstoće koja ispunjava zahtjeve, a njegova visina tereta mora biti najmanje 800 mm viša od ravni jastuka vozačevog sjedišta.
3, Za kombi u kojem se vozač i teretna roba nalaze u istom odjeljku, izolacijski uređaj koji ima snagu koja ispunjava zahtjeve postavlja se iza posljednjeg reda sjedišta.
Tridesetih godina prošlog vijeka Japan, koji je u to vrijeme bio najindustrijaliziranija zemlja u Aziji, poticao je razvoj motornih vozila uključujući jeftinija vozila na tri kotača bazirana na motociklima. Mazda-Go, otvoreni "kamion" na tri točka, objavljen 1931. godine, često se smatra prvom od onoga što je postalo auto rikše. Kasnije te decenije japansko ministarstvo pošte i telekomunikacija je distribuiralo oko 20,000 trotočkaša u jugoistočnu Aziju kao dio napora da proširi svoj utjecaj u regiji. Postali su popularni u nekim područjima, posebno na Tajlandu, koja je razvila lokalnu proizvodnju i dizajn nakon što je japanska vlada ukinula licencu za trotočkaše u Japanu 1965. godine.
Proizvodnja u jugoistočnoj Aziji započela je srušenom proizvodnjom Daihatsu Midgeta, koji je predstavljen 1959. Izuzetak je autohtono modificirani filipinski tricikl, koji potiče od motocikla Rikuo Type 97 s prikolicom, koji je na otoke uveo 1941. Japanska carska vojska tokom Drugog svetskog rata.
U Evropi, Corradino D'Ascanio, konstruktor aviona u Piaggio-u i izumitelj Vespe, došao je na ideju o izgradnji lakog komercijalnog vozila na tri točka za pogon poslijeratne ekonomske rekonstrukcije Italije. Piaggio Ape je slijedio primjer 1947.
Popularni tagovi: teretni kamion za teretni tricikl 350cc, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visoka kvaliteta, na prodaju









