Dostava vode Benzin 200 ccm Teret na 3 kotača Motocikl Ojačana dostava Teretni tricikl Gvozdeni motorni teretni tricikl 200 ccm Trotočkaš 4,5 l / 100 km Potrošnja goriva














Dostava vode Benzin 200 ccm Teret na 3 kotača Motocikl Ojačana dostava Teretni tricikl Gvozdeni motorni teretni tricikl 200 ccm Trotočkaš 4,5 l / 100 km Potrošnja goriva
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 151 - 200 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | Standardna veličina |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Prilagođeno |
| Motor | 200cc vazdušno hlađeno |
| Tip motora | Jednocilindrični 4 -taktni |
| Kočnica | Drum Brake |
| Tire | 4.50-12 |
| Nosivost | 800kg |
| Maksimalna brzina | 60 km/h |
| Vrsta goriva | Benzinski benzin |
| Veličina kartonske kutije | 1.7*1.4m |
Popularni tagovi: ojačana isporuka teretnog tricikla, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju












