Jedinstvena kolica motorizirani teretni tricikl 200cc 250cc motocikl na tri kotača izvrstan model za odrasle
motorni tricikl za odrasle za upotrebu u teretu
Fleksibilan rad
1. Integralno zavarivanje automobilskih alata i pneumatskih steznih uređaja
2. Kut je dizajniran inženjerskom simulacijom, a distribucija mehanike je naučnija
3. Originalni dizajn dvostruke kutije za usponsko zavarivanje, jače čvrstoće
4. Materijal uspona izabran je među najboljima kako bi se osigurale veće sigurnosne performanse
Sigurnost u vožnji
1. Kočioni sistem je strogo dizajniran i proračunat kako bi se osiguralo da je gubitak sile manji, a učinak kočenja bolji.
2. Šipka kočione poluge kupuje čvrste čelične šipke, a dugačak kraj je lučno utisnut, što je original
3. Svaka tačka uključivanja kočnice je razumno uređena kako bi se osigurale sigurnosne performanse.
4. Sistem za smanjenje vibracija kupuje čelične ploče od automobila, koje imaju bolju elastičnost i jaču čvrstoću.
Snažan
1. Motor s markom, zajamčena kvaliteta i izdržljiv.
2. Osnovne komponente se isključivo isporučuju nakon tehničke stručne analize naše kompanije'
3. Posebni motor za motocikle s tri kotača ima veći okretni moment i jaču sposobnost penjanja.
4. Razumni raspored položaja motora, opružno prigušivanje je usvojeno za ugradnju i apsorpciju udara, što je pouzdano, izdržljivo i jednostavno za održavanje.
motorni tricikl za odrasle za upotrebu u teretu

| 250cc tricikl na tri kotača za putnike Specifikacija: | |
| Specifikacija: | 250cc |
| Tip motora: | 4 Hod, jednocilindrični, vazdušno hlađen |
| Zapremina (ml): | 193.3 |
| Omjer kompresije: | 9.2:1 |
| Maks. brzina okretanja snage: | 10,35kw/9000 r/min ± 300 r/min |
| Nazivna brzina okretanja snage: | 10,25kw/9000r/min ± 300r/min |
| Maks. brzina okretanja obrtnog momenta: | 13,5 Nm/7500r/min ± 225r/min |
| Brzina praznog hoda: | 1420rpm |
| Paljenje: | CDI |
| Gorivo: | RQ-90 |
| Dimenzije (D*Š*V): | 3600*1350*1390 |
| neto težina (kg): | 360 |
| Maksimalno opterećenje (kg): | 1500 |
| Kočnica (F/R): | Bubanj |
| Sistem za pokretanje: | Električno/ručno povlačenje |
| Veličina guma (F/R): | 5.00-12 |
| šasija: | 50*100 mm |
| Prijenos: | Vratilo |
| Udaljenost od tla (mm): | 180 |
| Međuosovinsko rastojanje (mm): | 1970 |
| svjetlo: | kvadratni farovi. |
| ogledala: | plastična ogledala. |
| kutija: | viši teretni sanduk. |
| amortizer: | poseban dvostruki opružni amortizer |
| Učitavanje količine (40HQ): | 38 kom |
| drugo | veliki nogometaš. |
| veliki naslon za leđa. | |
| zajednička zadnja osovina. | |
| opcije: | velika kutija za alat. zadnja osovina automobila. rezervna guma, dizalica, kabina |


Na temelju najbolje kvalitete, konkurentne cijene i prepoznatljivog izgleda, DAYANG proizvodi zadovoljavaju sve veće potrebe tržišta, ne samo osiguravajući svoj status na kineskom tržištu, već i izvoze u mnoge zemlje i regije, poput Bliskog istoka, Južne Amerike, jugoistoka. Aziji i Africi.
Svaki detalj za svaki tricikl strogo je pregledan našim bogatim tehničkim iskustvom kako bi potvrdili našu vrhunsku kvalitetu uz konkurentnu cijenu.
Naši motori, komponente, mjere i boje mogu se mijenjati prema zahtjevu kupca. Tricikl u katalogu su osnovne standardne konfiguracije.

Popularni tagovi: motorni tricikl za odrasle za upotrebu u teretu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornice, prilagođene, visoke kvalitete, na prodaju












