300CC/350CC Kamion za teret s teretnim motorom Teretni trotočkaš na pet kotača Teški teretni motocikl Proizveden u Kini Tri kotača 12V
Motorni tricikl s dvostrukim stražnjim mostom i teškim opterećenjem









| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | & gt; 250cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Motor | 300 ccm |
| Tip motora | Motor sa vodenim hlađenjem |
| Tire | 5.00-12/5.00-12 |
| Točak | Five Wheels |
| Stražnja osovina | dvostruke zadnje osovine |
| Veličina kartonske kutije | 2.6m*1.4m |
| amortizer | Amortizer za sve terene |
| Boja | Prilagođeno |
| Nosivost | 1000kg-2000KG |
Naši tricikli' jaki delovi
1.LED svjetlo: pomoću bakrene žice, super svjetline, može se zračiti 30 metara, kontinuirano osvjetljenje 12 sati, boja svjetla ostaje nepromijenjena.
2. Instrument: LCD zaslon, integrirani blok, precizniji prikaz snage.
3. Smanjenje vibracija: primjenom standarda motocikla, s velikim brojem opružnih zavojnica i dužinom od 495 mm, učinak apsorpcije udara je bolji. Eksperimenti su pokazali da je vibracija milion puta, a do curenja ulja neće doći najmanje 5 godina.
4. Čelična ploča: veća nosivost, velika otpornost, nije lako deformirati, bijela čelična ploča gumena čaura, mali razmak,
niska buka, izdržljivija.
5.Kočiona pločica: koristeći biljna vlakna i metalni prah, dodirno područje između kočnice i kočionog bubnja doseže 80%, bez topline, dug životni vijek, bolji učinak kočenja.
6. Sinusni motor bez četkica: 3000-3200 o/min, obrtni moment je 20% -25% veći od običnog motora, siguran, udoban, stabilan.
7. Čelične gume: neklizajuće i otporne na vlagu, nosivosti 30% veće od ostalih vozila. Uzorak gazećeg sloja je
istaknuto, što povećava zahvat i štedi električnu energiju i trošenje.
Naša potraga: Posvetite se pružanju kupcima po mogućnosti zadovoljavajućih proizvoda i intimnijem servisiranju.
Dobrodošli na upit za pregled najcjelovitijih podataka o kineskim motociklima na tri kotača i rezervnim dijelovima
Naše prednosti:
1. Tvornička veleprodajna cijena
2. Visoka kvaliteta
3.Velika tvornica: 10000
Kvadratnom metru
4.Profesionalno
5. Raznolikost stilova: više od 100 stilova
6. Najprodavanija marka tricikla
7. Više konfiguracija se slobodno podudaraju (kao što su motor , teretna kutija itd.)
8.1 godina garancije
9.40 izvanrednih
inženjeri , 600 zaposlenih
10.200 kompleta
proizvodnu opremu
11. Poznata marka tricikla
12. Omogućite sve povezane dijelove
13.OEM, prilagodite prema kupcima' zahtjevima
poput vašeg dizajna, vašeg logotipa. vaše pakovanje je dostupno
Popularni tagovi: motorni tricikl s dvostrukom stražnjom osovinom za velika opterećenja, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













