DAYANG Heavy Duty Poljoprivredni tricikl 350cc Gume za plažu Tricikl ATV teretni tricikl snažan kamion tri kotača motocikl
Motorni tricikl sa kabinom za teret









Motorni tricikl sa kabinom za teret
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | & gt; 250cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3600*1400*1400 mm |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Plava |
| Motor | Vodeno hlađenje |
| Tip motora | 350cc |
| Kočnica | Drum Brake |
| Vrsta goriva | Benzin Benzin |
| Tire | 5.50-13 |
| Točak | Five Wheels |
| Zadnja osovina | Plutajući pojačivač King |
| Veličina kartonske kutije | 2400*1500 mm |
Popularni tagovi: motorni tricikl s kabinom za teret, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













