1. Najenomičan i pratičan model. Učitavanje više od 2000Kgs.
Više pogodan za: Maloprodaje; Express; Nosite teške terete, poljoprivredu i tako dalje.
2. Dobar izgled, dobar kvalitet sa razumnom cijenom.
3. Opcije za mijenjanje pribora kako bi se u susret vašoj pravoj potražnji.
Tvornički uvod:
1. Naša fabrika je moto kompanija sa tri kotača specijalizirana za R&D, proizvodnju i prodaju redovnih motocikla na tri kotača.
2. Kompanija u potpunosti usvaja koncept razvoja automobila, nezavisnog istraživanja i razvoja glavnih osnovnih komponenti, nezavisne proizvodnje, smanjenja troškova, te osiguranja kvaliteta i performansi proizvoda.
3. Kompanija je uvela više od 30 profesionalnih tehničkih inženjera kako bi osigurala da proizvodi kompanije premašuju očekivanja kupaca.










| Stavku | vrijednost |
| Koristi za | Teret |
| Tip vožnje | Motorizirano |
| Tip tijela | Otvarati |
| Certifikacija | CCC |
| Moć | 800W |
| Napon | 12V |
| Raseljenje | 250cc |
| Ime brenda | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Naziv proizvoda | Cargo Tricycle |
| Motor | 300cc |
| Tip motora | Vodeno hladjen motor |
| Guma | 5.00-12/5.00-12 |
| Točak | Pet kotača |
| Zadnja os | dvostruke zadnje osi |
| Veličina teretne kutije | 2.6m*1.4m |
| apsober šoka | Sav asorber terena |
| Boja | Prilagođene |
| Kapacitet utovara | 1000kg-2000KG |
Svaki detalj za svaki tricikl je strogo pregledan od strane naših obilnih iskustava tehničara kako bi potvrdili našu vrhunsku kvalitetu sa konkurentnom cijenom. Naši motori, komponente, mjerenja i boje mogu se mijenjati prema zahtjevu kupca. Tricikl u katalogu su fundmentalna standardna konfiguracija.
Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co., Ltd. je predan istraživanju i proizvodnji sredstva proizvodnje kineskog poljoprivrednog prenosivog transporta,
Da bi se suocila sa sve vecom potražnjom za transportnim alatima potrošačkih grupa u kojima dominiraju farmeri.
Uglavnom proizvodi motocikle sa tri kotača serije Dayang, uključujući teretne automobile raznih pomaka i stilova, starije automobile, turističke automobile, rekreacijska vozila, all-inclusive putničke automobile sa tri kotača i polupakovane kamione.
Istovremeno, kompanija je posvećena i istraživanju i razvoju, proizvodnji i primjeni novih i ekološki prikladnih vozila za uštedu energije.
Popularni tagovi: 300cc motoriziran motorizirani motor na tri kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visokog kvaliteta, na prodaju













