Kamion -tricikl sa lakim utovarom sa polukabinskim motorom 110CC/150CC/175CC
Kamion-tricikl sa lakim utovarom sa 150 zračno hlađenim motorom, okvirom kobilice 40*60, donjim prtljažnim prostorom lažnog uzorka 1,3m*1,0 m,
prednje i stražnje gume 4.0, 37 povišenih Prince amortizera, sužena zadnja osovina, ugrađenih 5 čeličnih ploča, 9A baterija





| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 150-200cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 2.6*1.1*1.0m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Bijela |
| Motor | 150cc, vazdušno hlađenje |
| Chassis | 40*60 |
| Stražnja osovina | konusna zadnja osovina |
| Prednji amortizer | 37 uzdignuti princ |
| Stražnje opružno lišće | 5 |
| Prednja kočnica | Bubanj |
| Prednje/zadnje gume | 4.00-12/4.00-12 |
| Veličina kartonske kutije (D*Š) (M) | 1.3*1.0 |
A/Brzi detalji:
Popularni teretni tricikl 150CC u crvenoj boji s velikim točkovima najbolje se prodaje na beninskom tržištu.
Ovaj model teretne kutije je najčešći model, ali vrlo konkurentan za svako tržište
Odrasli ih obično koriste za utovar robe veće od 800 kg, poput trgovaca i poljoprivrednika za utovar voća i biljaka. Odlično djeluje čak i u vrlo vrućim područjima
Naljepnica Orao može privući ljude na prvi pogled
B/ Preporučeni razlozi:
Posebno dizajnirani zupčanici za recikliranje 150cc motori sa vazdušnim hlađenjem mogu pružiti vozačima savršeno iskustvo u vožnji.
43# ili 50# prednji amortizer s najprodavanijim farom vrlo je atraktivnog dizajna.
Teško dizajnirana osnovna konstrukcija može zadovoljiti različite uslove na putu i učiniti vožnju udobnijom;
Elektro-obojena teretna kutija i šasija mogu jamčiti da je tricikl daleko od hrđe, što je naša posebna tvornička prednost
Potpuno oborena metoda pakiranja čini da ovaj teški i visoko dizajnirani teretni kombi za prijevoz tereta od 150 CC dobro ispuni svaki prostor kontejnera. U skladu s tim, kontejner 40HQ može natočiti do 50 jedinica. To je najkonkurentniji motocikl s tri kotača na afričkom tržištu.
Popularni tagovi: lagani utovarni mali kamion tricikl za odrasle, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













