




DAYANG DY-P2 Tvornička cijena na veliko najnovija tehnologija 2 sjedala putnički zatvoreni tricikl s velikim teretnim sandukom zatvoren teretni motocikl na 3 kotača
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | zatvoreno |
| Certifikat | ccc, ISO9001: 2000 |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | & gt; 250cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.7M*1.5*1.4m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Motor | 1000cc, vodeno hlađenje |
| kobilica | 50*100 |
| Zadnja osovina | Intergral pojačivač, 250 |
| operacioni model | Ručka (opcionalno upravljač automobila) |
| Listna opruga | 6+3 |
| Veličina kartonske kutije | 2.4*1.5 |
| Tire | 5.50-13 |
| Cabin | potpuno zatvoreno |
| Kutija za teret | 2.4*1.5 |
Nudimo CKD, SKD tricikl. Bilo koji poseban zahtjev za pakiranje, kontaktirajte nas. Svaki model materijala bit će pakiran zasebno, sustav pakiranja bit će u skladu s ISO standardima za pakiranje. Krhki materijali moraju se pakirati prema ISO sustavu pakiranja lomljivih materijala Imamo najprofesionalniji transport velikih ambalaža kamioni u pomorsku luku i međunarodna transportna saradnja.
Popularni tagovi: zatvoreni teretni motocikl na 3 kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoke kvalitete, na prodaju













