M2 Vruće prodavani teretni tricikl za kamione sa snažnim motorom od 200 ccm/250 ccm/300 ccm DAYANG tvornička direktna prodaja Otvoreni teški utovarivač vodeno hlađeni tricikl









M2 Vruće prodavani teretni tricikl za kamione sa snažnim motorom od 200 ccm/250 ccm/300 ccm DAYANG tvornička direktna prodaja Otvoreni teški utovarivač vodeno hlađeni tricikl
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | & gt; 250cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.9m*1.35m*1.4m |
| Ime proizvoda | Tricikl na tri točka |
| Boja | Crvena |
| Motor | Motor sa vodenim hlađenjem od 200 ccm |
| Tire | 5.00-12 |
| Stražnji opružni listovi | 5+2 |
| Chassis | 50*100 |
| Stražnja kočnica | Hydraulic |
| Maksimalna brzina | 65 km/h |
| Veličina kartonske kutije | 2.4*1.35 M |
| Vrsta goriva | Benzinski benzin |
Popularni tagovi: otvoreni tricikl s vodenim hlađenjem za teške utovarivače, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju












