
kiper teretni trikar
Kvalitetni dijelovi
1.Diferencijalni mehanizam u osovini može podesiti brzinu okretanja stražnjih kotača kako bi smanjio petu i udobniji za vas, ima dvije vrste, punu plutajuću osovinu i poluplutajuću plutajuću osovinu pogodnije su za popravak i bolju nosivost
2.Motor: to je jedan od najvažnijih dijelova tricikla, koristimo DAYANG vodeno hlađenje sa rashladnim rebrom, povećavajući površinu hlađenja, vodeno hlađenje je bolje od zračnog hlađenja, to je više ravnoteže, i sarađuje s hladnim ventilatorom, pobrinite se da motor radi na najboljoj temperaturi motor postavljen između dva rezervoara za vodu to je veza sa vodovodnom cijevi postaje cirkulacija vode .ispod motora ima postolje spojeno sa gumenim prstenom i opružna podloška izazivaju udar čineći da se osjećate ugodnije dok vozite

Osam optimizacija dizajna
1. Originalni dizajn strukture šasije je razumniji, veća čvrstoća, izdržljiviji, čineći sigurnost vozila većom
2. Motor ima opružnu vezu, koja je udobnija i lakša za zamjenu
3. Kutija za baterije može se ugraditi od 18A do 32A, i može se zamijeniti po želji, štedeći brigu i praktično
4. Sa naslonom za ruke i kutijom za alat za lako nošenje
5. Sa mehanizmom naknadnog sagorevanja koji olakšava penjanje tereta
6. Tricikl je zadebljan i zavaren robotom plus ručnim zavarivanjem, što ukupnu snagu čini jačom
7. Dizajn međuosovinskog razmaka je razumniji, kako bi se spriječile nesreće pod uvjetima opterećenja
8. Klasičan izgled, novo podudaranje, bolje performanse, izdržljiva, sigurna pratnja, štedi brigu i trud.
_13282_61333.jpg)
_92453_41527.jpg)
| stavka | vrijednost |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 10-20L |
| Putnici | 1 |
| Kočioni sistem | Prednji bubanj plus zadnji bubanj |
| Veličina gume | 5.00-12 |
| Curb Weight | 400-500kg |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Kapacitet nosivosti | Veća ili jednaka 400 kg |
| Ocjena sposobnosti | 10-15 stepen |
| Upotreba za | Cargo |
| Tip vožnje | Motorizovano |
| Tip tijela | Otvori |
| Snaga | 200 - 250W |
| voltaža | 48V |
| Displacement | 111 - 150cc |
| Brand Name | CQSP |
| Mjesto porijekla | kina |
| Chongqing | |
| Veličina | 2000*1350mm |
| Certifikat | DOT |
| Motor | 150CC, vazdušno hlađen |
| Cargo | 1.7m*1.25m |
| Baterija | 12V9Ah |
| Snaga | > 800W |
| Boja | Prilagođeno |

teretni motorni triporter
Atributi proizvoda
| Motor | 200cc, vodeno hlađenje |
| Šasija | 50*100 |
| Zadnja osovina | Intergral buster bubanj,Φ220 |
| Operativni model | Ručka (opcijski volan automobila) |
| Prednji amortizer | Opruga tipa 09 |
| Rear Spring Leafs | 5 plus 2 |
| Rear Brake | Hidraulični |
| Wheels Type | Tri |
| Prednja/Zadnja guma | 4.5-12/4.5-12 |
1.Sjedište je napravljeno od visokokvalitetne kože i sunđera, plus naslon je poboljšan prema ljudskom inženjeringu, ove stvari povećavaju udobnost i smanjuju umor.
2. Spremnik ima aerodinamičan dizajn koji čini da spolja izgleda dominantno, a unutrašnjost rezervoara je otporna na rđu, odličnog kvaliteta, sigurna i izdržljiva.
Prednost proizvodnje
1. Oprema za inspekciju zadovoljava proizvodne zahtjeve, uključujući 3 linije za zavarivanje okvira, 8 linija za zavarivanje odjeljaka i 2 linije za zavarivanje kabine; 3 linije za sklapanje vozila, 2 linije za pregled vozila; 2 Linija za farbanje automobila.
2. Radionica za pjeskarenje, kako bi se osiguralo da nema neravnih mjesta prije pečenja boje, boja van okvira i površina nosača glatka.
3. Glavne ključne komponente nezavisnog istraživanja i razvoja, nezavisne proizvodnje, smanjuju troškove u isto vrijeme, više osiguravaju kvalitetu i performanse proizvoda.
4. Vodeća moderna industrijska baza u industriji. Potrošite stotine miliona juana za izgradnju inteligentnih fleksibilnih proizvodnih linija.
Popularni tagovi: tri kotača motor kiper, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visoke kvalitete, na prodaju












