DY-P1 Motorni tricikl sa zračnim hlađenjem 150cc 175cc 200cc ceradni teretni bicikl sa krovnim pokrovom polu-kabina teretni motocikl s tri kotača s krovom









DY-P1 Motorni tricikl sa zračnim hlađenjem 150cc 175cc 200cc ceradni teretni bicikl sa krovnim pokrovom polu-kabina teretni motocikl s tri kotača s krovom
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | ISO9001 |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 111 - 150 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.3m*1.3m*1.5m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Crvena |
| Motor | 150cc vazdušno hlađeno |
| chasis | 40*80 |
| Veličina kartonske kutije | 1.8m*1.3m |
| amortizer | 50 |
| Tire | 4.50-12 |
| Točak | 3 Točak |
| Gorivo | Gaoline |
| Baterija | 9A |
Popularni tagovi: teretni motocikl na tri kotača s krovom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













