2021 novi dizajn popularni stil dizel polu kabina teretni tricikl tri kotača motocikl Visoke performanse snažan tricikl Diesel motor motorizirani teretni tricikl







| Stavku | vrijednost |
| Tip vožnje | Motorizirano |
| Tip tijela | Otvarati |
| Certifikacija | CCC,ISO9001,ISO14001 |
| Moć | > 800W |
| Napon | 12V |
| Raseljenje | 201 - 250cc |
| Ime brenda | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.3m *1.3m*1.3m |
| Naziv proizvoda | Cargo Tricycle |
| Boja | Crven |
| Motor | Vodeno hladenog |
| Tip goriva | Dizel ulje |
| Max Speed | 65km/h |
| Guma | 5.00-12 |
| Veličina teretne kutije | 1.8*1.2m |
| Kočnica | Bubanj Kočnica |
| Kapacitet utovara | 800kg |
| Zadnja os | Polulebdeći |
Naša kompanija Beiyi se pridržava poslovnog teneta "prvo kvaliteta, prvo klijenta, poštene konkurencije, i koristi društvu", te na sveobuhvaćajni način proširuje aktivnosti upravljanja kvalitetom.
Obratite pažnju na poboljšanje svijesti o kvalitetu i sveobuhvatnom nivou upravljanja svih zaposlenih kako bi se osigurao stabilni kvalitet proizvoda i zadovoljstvo kupaca.
Ne znaju svi proizvođači srž tehnologije motocikla na tri kotača, znaš li?
1. Trotočkasti motor šasija struktura.
2. Dizajn zadnje suspenzije.
3. Dizajn konstrukcije usmjerene kontrole.
4. Izgled dizajn dijelova.
5. Dizajn ključnih komponenti.
6. Glavni dizajneri.
Samo proizvođač može da vam pruži najbolju kvalitetnu uslugu i najnižu cenu, slažete li se?
1. Proizvođači mogu pronaći najbolje resurse.
2. Dobri proizvođači mogu dobiti najnižu cijenu.
3. Najbolji resursi + najniža cijena + najbolji dizajn = najbolji kvalitetan proizvod.
4. Proizvođač ide direktno na malo da skrati međuveze.
5. Uživajte u najboljem servisu nakon prodaje i naj direktnijoj komunikaciji.
Koje su obavezne kontrole na motorima na tri kotača u Kini?
1. Proizvodni pristup. Zemlja ima vrlo stroge zahtjeve za moto industriju. Mora imati određeni registrovani kapital (najmanje 80 miliona), određenu proizvodnu opremu, određenu opremu za testiranje, te određenu tehničku podršku.
2. CCC certifikacija. Svaki model mora biti prijavljen Nacionalnom centru za testiranje na testiranje prije nego što se može prodati.
3. Jednostavno rečeno, proizvodni pristup znači da morate imati proizvodni kapacitet. CCC certifikacija zahtijeva da budete standardni za svaki proizvod koji proizvodite, a mogu se prodavati samo kvalificirani proizvodi.
Popularni tagovi: dizelski motor motorizovani teretni tricikl, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, prilagođeni, visokog kvaliteta, na prodaju













