DAYANG T5 u sivoj boji visokog kvaliteta Zatvorena kabina Trotočkaš sa tri kotača Van Cargo 300cc Prodajem zatvoreni teretni motocikl na tri kotača







| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | ccc, ISO9001: 2000 |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 201 - 250 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.8M*1.4M*1.4M |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | siva |
| Motor | 300CC vodeno hlađenje |
| Tire | 5.5-13 |
| Zadnja osovina | Potpuno plutajuća i teška zadnja osovina srednje brzine |
| amortizer | Load King amortizer |
| okvir | 40*100 |
| Veličina kartonske kutije | 2.5*1.4m |
| Gorivo | Gaoline |
| Baterija | 32A |
Popularni tagovi: zatvoreni teretni motocikl na tri kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoke kvalitete, na prodaju














