DY-M1 teretni tricikl DAYANG tvornička teretni tricikl tricikl 200CC 250CC 300CC CCC za odrasle motorizirani tricikl s tri kotača




DY-M1 teretni tricikl DAYANG tvornica Tricikl za teške kamione 200CC 250CC 300CC CCCadults motorni tricikl s tri kotača
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Snaga | & gt; 800W |
| Pomak | 201 - 250 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 4.0*1.4*1.5m |
| Ime proizvoda | Tricikl na tri točka |
| Boja | Plava |
| Motor | 250 ccm, vodeno hlađenje |
| Kočnica | Drum Brake |
| Chassis | 50*100 |
| Stražnja osovina | Potpuno plutajuća stražnja osovina 168 posebnog tipa s pojačivačem srednje brzine 220 |
| Prednji amortizer | Opruga tipa 09 |
| Stražnji opružni listovi | 6+3 |
| Tip točkova | Pet |
| Prednje/zadnje gume | 5.0-12/5.0-12 |
| Dimenzija tereta (D*Š) | 1700*1250 mm |
| Tip motora | jednocilindrični, četvorotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina (ml) | 150cc/200cc/250cc/300cc |
| Maksimalna snaga | 9.0kw |
| Maksimalni obrtni moment | 11N.m |
| Paljenje | CDI |
| Neto težina (kg) | 550kg |
| Maksimalno opterećenje (kg) | 1000KG |
| Kočnica (F/R) | bubanj/bubanj |
| sistem za pokretanje | električni/udar |
| veličina gume | 45.0-12/5.5-13 |
| Transmisija | vratilo |
| Baterija | 12v9a |
| utovarna količina (40HQ) | 38 kompleta sa CKD metodom pakovanja |
Popularni tagovi: odrasli motorni tricikl na tri kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













