DAYANG Novi dizajn za teret koristi snažni motorni tricikl 200cc 250cc benzinski pedicab
Teretni tricikl od 300 ccm sa štitnikom za blato





| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 151 - 200 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.3*1.3*1.3m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Plava |
| Motor | 200cc, vodeno hlađenje |
| Chassis | 50*100 |
| Stražnja osovina | Intergral pojačivač bubanj 220 |
| Prednji amortizer | Opruga tipa 09 |
| Stražnje opružno lišće | 5+2 |
| Stražnja kočnica | Hydraulic |
| Prednje/zadnje gume | 4.5-12/4.5-12 |
| Veličina kartonske kutije | 2m*1.3m |
Popularni tagovi: Teretni tricikl od 300 ccm s blatobranom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













