klasični dizajn sa dva putnička sjedišta teretni tricikl 250cc i motocikl na tri kotača 300cc
Teretni tricikl za teret tereta Dayang DZ300 motor sa vodenim hlađenjem sa dva putnička sjedala, 500*100 dvostruka kobilica, jednoslojna ploča sa žljebom, 7 čeličnih ploča (70 širina),
unutrašnji držač za zavarivanje kobilice, teretna kutija 2,5*1,4 m, svijetlo crvena, udaljenost ivice 600 srednjih brzina, potpuno uzgonski dodatak za gorionik, centralna torba zupčanika, iste lijeve i desne osovine, uljna kočnica,
pozicioniranje 710 sprijeda i straga obični 5.5 protuklizni dvostruki kotači




| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | & gt; 250cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3500*1350*1500 |
| Ime proizvoda | Tricikl na tri točka |
| Boja | Narandžasta |
| Tip motora | 300cc Vodeno hlađenje |
| Veličina guma | 5.0-12 |
| Prednji amortizer | Hidraulična opruga (dvostruka) |
| Chassis | 50*100 |
| Stražnja osovina | Intergral pojačivač bubanj 220 |
| Stražnji opružni listovi | 5+3 |
| Veličina kartonske kutije | 2.5*1.4m |
| Kočnica | Bubanj |
Povećajte rezervoar za gorivo: rezervoar za gorivo u stilu sportske lokomotive odgovara radijanu čovek-mašina i ima veliki kapacitet od 20 litara, čineći vožnju na velike udaljenosti bezbrižnijom;
s amortizer: Patentirani Han' amortizer, dizajniran za sve uslove na putu, zadovoljava razne zahtjeve okoline;
Patentirana opruga listova: izrađena od opružnog čelika automobilske klase, promjenjive strukture poprečnog presjeka, dobre fleksibilnosti u praznim vozilima, jake elastičnosti pod velikim opterećenjima i lako se nosi sa raznim neravnim putevima;
V krevet kamiona: pravi uzorak integriran je sa savijenom donjom pločom, koja je čvrsto integrirana s pločom kreveta, a utovar i odlaganje zrna prikladniji su i besplatniji.
Udobna ergonomija: Ergonomija cijelog vozila je optimizirana, visina sjedala, visina sjedala i pedale čine zlatnu ergonomsku veličinu, pa vožnja na daljinu nije umorna
Upozorenje o dvostrukom treperenju: dodaju se dvostruka svjetla upozorenja, loše vrijeme može učinkovito poboljšati prepoznavanje vozila, a vožnja je sigurnija;
Prisilno hlađenje vazduhom: Konfiguracija vodenog hlađenja dodaje ručni prekidač ventilatora, a ventilator se može ručno uključiti po potrebi kako bi se prisililo odvođenje toplote
Popularni tagovi: teretni tricikl sa dva putnička sjedišta, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornički, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju














