DAYANG tricikl tanker za vodu Zapremina 200CC/250CC/300CC kapacitet 1000L 1600L tricikl prskalica Vatrogasni tricikl Benzinski motor Rezervoar za vodu Tricikl






DAYANG tricikl tanker za vodu Zapremina 200CC/250CC/300CC kapacitet 1000L 1600L tricikl prskalica Vatrogasni tricikl Benzinski motor Rezervoar za vodu Tricikl
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | ccc, ISO9001: 2000 |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 201 - 250 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.5m*1.5m*1.45m |
| Ime proizvoda | trocikl cisterna za vodu |
| Boja | Žuta |
| Motor | 200 250 300cc vodeno hlađenje |
| Chassis | 50*100 |
| Stražnja osovina | Potisni bubanj srednje brzine 220 |
| Stražnji opružni listovi | 5+2 |
| Stražnja kočnica | Hydraulic |
| Tip točkova | Pet |
| Prednje/zadnje gume | 5.00-12/5.00-12 |
| amortizer | 09 amortizer |
Popularni tagovi: benzinski motorni tricikl s rezervoarom za vodu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













