300cc motorizirani plinski pogon na pet kotača, tricikl sa rezervoarom za ulje/cisterna za vodu tricikl/motocikl cisterna na tri točka na pet kotača
| Ime | 300cc motorizirani plinski pogon na pet kotača, tricikl sa rezervoarom za ulje/cisterna za vodu tricikl/motocikl cisterna na tri točka na pet kotača |
| Motor | Jednocilindrični 4-taktni, vodeno hlađenje |
| Max powere(kw/r/min) | 12/6500(1±5 posto) |
| Max Torque(Nm/r/min) | 17,5/(5500±5 posto) |
| Metoda paljenja | CDI |
| Metoda kvačila | Manual Wet Multi-Plate |
| Prijenos | 5 brzina naprijed i 1 hod unazad |
| Upravljački mehanizam | Kontrolisanje ručne trake |
| Šasija | 50*100 |
| Prednja apsorpcija | Prednji amortizer sa oprugom |
| Zadnje ogibljenje | 6 plus 4 kom lisnate opruge, potpuno plutajuća osovina 220 bubanj |
| Baterija | 12V28A |
| Tire | FR/RR 5.00-12 |
| Razmak od tla | 225mm |
| Veličina tovarnog sanduka | 1.7m*1.1m |
| Gorivo | Benzin |
| Max brzina | 60km/h |
| Nosivost | 1000kg |
| KOLIČINA utovarena u kontejner | 16 kompleta u SKD/40HQ,8setovi u SKD/20GP |


◊ Nosivi okvir: klasični integrativni tip ležaja, sa osloncem u obliku slova U na sekundarnoj gredi za savijanje, i jednom cijevi za savijanje koja se formira na više postupaka, ima jaku nosivost; Okvir prihvata automatski proces zavarivanja protoka robotske ruke, zavareni okvir je ujednačen i pun, a kvalitet je zagarantovan
◊ ◊ ploča za udarce sa više sekvenci: Integralna ploča za udarce sa više sekvenci je modernog oblika, ◊ ◊ ne može se udariti ili slomiti udarcima i ima veliku čvrstoću. Sa cijevnim branikom φ48, snažnim osloncem, čvršćim i lakim za ugradnju.
◊ Inženjerska kolica za teška opterećenja: Inženjerska kolica za teška opterećenja imaju kotrljajuću ploču od 340 mm, ukrućenje i opcionu visoku šinu na sebi, kako bi u potpunosti ispunili zahtjeve za utovar. Ploča stražnjeg svjetla kružnog luka, s novim razvojem dijamantskog stražnjeg svjetla, lijepa i praktična, učinkovito sprječava udarce i ogrebotine; 40*40 ojačani portalni okvir, cijev za rukohvat, integrirano oblikovanje cijevi za savijanje, učinkovito poboljšavaju sigurnosne performanse
◊ Instrument: instrument sa velikim digitalnim displejem, ◊ Pogodniji za primanje informacija; Povećajte senzor nivoa ulja, količina preostalog ulja je intuitivnija, sa novim ukrasnim poklopcem, lijepim i praktičnim
◊ Oštra prednja svjetla: Veliko, ugaono prednje svjetlo sa ugrađenim LED-om i hromiranom bočnom maskom je ◊ boja ◊ na njemu, pruža svjetlo visokog intenziteta, ali i dalje sportskog stila. Trenutna upotreba je slična dijamantskom faru, ciklus novih prednjih svjetala je duži, kasnije prebacivanje.
◊ udoban trokut čovjek-mašina: optimizacija dizajna inženjering čovjek-mašina, visoka, visoka, pedala za formiranje zlatne veličine trokuta čovjek-mašina, laka manipulacija, udoban položaj sedenja, umor od vožnje biciklom na velike udaljenosti, standardna srednja pedala (opcije nožne pedale) , razuman nagib, točka protiv klizanja je izvanredna, cijelo stopalo vozača postavljeno više uz spol, udobnija vožnja.
◊ Tank/zaštitna ploča: Primajući gen za izgled motora Longxin, vozilo je dinamično, diferencirano i lako prepoznatljivo. Auto anodna elektroforetska boja koja prolazi 8-procedura tretmana je ◊ prekrasna i svijetla kao nova u boji; Odgovara ergonomskom bočnom dizajnu za podizanje, formirajući prirodni radijan, 20L super zapremine, štedeći vrijeme i brigu za vožnju na daljinu.
◊ Udobno sjedište/naslon: Sjedalo i naslon su opremljeni presvlakom od visokokvalitetnih kožnih presvlaka, koji su čvrsto umotani i udobniji, i obloženi su spužvom od hladne dlake sa visokim odskokom, što pruža udobnu vožnju i efikasno smanjuje umor vozača
◊ Mehanizam upravljanja brzinom protiv ispuštanja velike i male brzine: Povećajte omjer poluge, ◊ ◊ Operacija mijenjanja brzina je opuštajuća i ima snažan osjećaj u položaju. Dodan je crni zaštitni poklopac kako bi se poboljšao izgled otporan na prašinu.
◊ Kutija za alat/ručna kočnica: ◊ Kutija za alat je opremljena matricom za presovanje, ◊ ◊ ◊ Kutija za alat je ◊ praktičnija. Ručna kočnica tipa zupčanika, zakrivljena ručka, rad koji štedi napor, superiornije performanse kočenja.
◊ Održavanje: prostor na glavi cilindra motora je 40 mm, a prostor na dnu motora i rama je 10 mm. ◊ Rutinsko održavanje glave cilindra i komponenti kvačila je praktičnije.
◊ Dvostruka trepćuća lampica upozorenja: U uslovima lošeg vida, kao što je magla ili magla, uključite dvostruka trepćuća upozoravajuća svjetla kako biste poboljšali identifikaciju vozila i osigurali vozilo.
Popularni tagovi: carguero motocarga, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visoka kvaliteta, na prodaju









