CHONGQING DAYANG 175CC Prince visokokvalitetni teretni tricikl na tri kotača motocikl proizveden u Kini tvornička cijena na veliko 3 kotača motorni tricikl 150CC







| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 151 - 200 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3100*1250*1200 mm |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Prilagođeno |
| Motor | 175cc |
| Tip motora | Motor sa vazdušnim hlađenjem |
| kobilica | 40*80 |
| Veličina kartonske kutije | 1.8*1.25 |
| Tire | 4.5*12/5.0*12 |
| Listna opruga | 6pcs |
| Zadnja osovina | Srednja brzina |
| amortizer | 50 |
1. ko smo mi?
Sa sjedištem smo u Chongqingu, Kina, od 2012. godine, prodajemo na domaćem tržištu (60,00%), jugoistočnoj Aziji (15,00%), Južnoj Americi (10,00%), Africi (10,00%), južnoj Aziji (3,00%), Srednjem istoku (2,00%). U našoj ordinaciji ima ukupno 201-300 ljudi.
2. kako možemo garantovati kvalitet?
Uvijek predprodukcijski uzorak prije masovne proizvodnje;
Uvijek završni pregled prije otpreme;
3.šta možete kupiti od nas?
Benzinski tricikl, električni tricikl, motor, stražnja osovina, dijelovi za motocikle
4. zašto ne biste kupovali od nas, a ne od drugih dobavljača?
Deset naprednih proizvodnih linija u Kini, linije za ispitivanje performansi motocikala, linija za proizvodnju kiselog fosfata za predtretman, linije za proizvodnju kalupa za automobile, linija za proizvodnju okvira, kao i druge vrste proizvodne opreme, više od 200 kompleta
1. Tehnologija materijala: Od 100 čeličnih proizvoda odabrat ćemo 5-10 proizvoda koji zadovoljavaju naše standarde. Što se tiče preostalih dobavljača materijala, isporučit ćemo druge tvornice drugog i trećeg reda, samo one koje zadovoljavaju našu prethodnu debljinu, veličinu i Talente materijala prošli su našu provjeru, pa je naša stopa odabira 5%-10% . Naša linija proizvodnje okvira sastoji se od 18 zanata.
2. Pneumatska učvršćenja se također koriste u našem proizvodnom procesu kako bi se osigurala jača čvrstoća zavarivanja i bolja konzistencija. Proizvodnja alata se odnosi na automobilske standarde i dobila je brojne patente. 360 obrnutih alata za zavarivanje okvira kako bi se osiguralo smanjenje zavarivanja koje nedostaje.
3. Zavarivanje kolica: 90% zavarivanja kolica zavareno je CNC robotima, s boljim kvalitetom i glatkim i ljepšim mjestima zavarivanja.
4. Uložite 3 miliona juana u izgradnju radionice za pjeskarenje kako biste osigurali da prije bojenja nema neravnih površina, a površina okvira i nosača nakon bojenja glatka i glatka.
Popularni tagovi: Motorni tricikl s tri kotača 150cc, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju














