
Četiri performanse
1. Upravljač je fleksibilan, lagan, udoban, tako da nisu utrnule ruke, nije lako zamarati se
2. DAYANG specijalna unutrašnja nadogradnja za apsorpciju udara, bolji učinak apsorpcije udara, mekši
3. Originalna TOR struktura se koristi za kočenje kako bi distribucija i prijenos snage bili razumniji i osigurala sigurnost kočenja
4. Patentirani alat garantuje uglove upravljanja


| stavka | vrijednost |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 10-20L |
| Putnici | 1 |
| Kočioni sistem | Prednji bubanj plus zadnji bubanj |
| Veličina gume | 5.00-12 |
| Curb Weight | 400-500kg |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Kapacitet nosivosti | Veća ili jednaka 400 kg |
| Ocjena sposobnosti | 10-15 stepen |
| Upotreba za | Cargo |
| Tip vožnje | Motorizovano |
| Tip tijela | Otvori |
| Snaga | 200 - 250W |
| voltaža | 48V |
| Displacement | 111 - 150cc |
| Brand Name | CQSP |
| Mjesto porijekla | kina |
| Chongqing | |
| Veličina | 2000*1350mm |
| Certifikat | DOT |
| Motor | 150CC, vazdušno hlađen |
| Cargo | 1.7m*1.25m |
| Baterija | 12V9Ah |
| Snaga | > 800W |
| Boja | Prilagođeno |
Zahtjevi za gume za motorna vozila
1 Pohabanost guma: dubina gazećeg sloja na kruni gume putničkih automobila, motocikala i prikolica ne smije biti manja od 1,6 mm, a dubina gazećeg sloja krune volana kod ostalih motornih vozila ne smije biti manja od 3,2 mm; Dubina gazećeg sloja ostalih guma ne smije biti manja od 1,6 mm. Gume za putnička vozila moraju imati tragove habanja.
2 Gazeći sloj gume ne smije izlagati sloj korde gume zbog lokalnog trošenja.
3 Na gazećem sloju i bočnoj strani gume ne smije biti pukotina i posjekotina dužine preko 25 mm ili su dovoljno duboke da otkriju kord gume.
4 Model gume i šara gazećeg sloja na istoj osovini moraju biti isti, a model gume mora biti u skladu sa propisima proizvođača vozila.
Karakteristike dodatne opreme za motorizirani teretni trike
Motor
1. tip: vazdušno hlađen; hlađen vodom; hlađeni zrakom i vodom
2. zapremina: 150cc;200cc;250cc;300cc
mala brzina, velika snaga, veliki obrtni moment
Cargo box
1. veličina: prema vašim zahtjevima
2. tip:električno premazivanje i tehnologija fosfatiranja za kiseljenje za zaštitu od rđe.
dobre ukupne performanse, radi bez neravnog zvuka. prevoziti tešku robu.elektro-premazivanje i fosfatiranje tehnologije kiseljenja radi zaštite od rđe
Zadnja osovina
1. tip: normalna zadnja osovina---koristi se za stanje ravnog puta, utovar lake robe;
normalna zadnja osovina automobila---koristi se za spust, utovar teže robe; podizanje zadnje osovine---koje se koristi za penjanje tereta; utovar teške robe
jaka i izdržljiva
Popularni tagovi: 250cc tri kotača teretni moto, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visoki kvalitet, na prodaju











