2021 Novi stil DAYANG Zatvoreni veliki tricikl za teretne sanduke DY-P3 Veliki sanduk za terete sa trima triciklima sa snažnim kvalitetom motora Izvor zatvorenog tricikla sa hladnjakom za hranu




2021 Novi stil DAYANG Zatvoreni veliki tricikl za teretne sanduke DY-P3 Veliki sanduk za terete sa trima triciklima sa snažnim kvalitetom motora Izvor zatvorenog tricikla sa hladnjakom za hranu
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Zatvoreno |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | & gt; 250cc |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3600m*1250m*1400m |
| Boja | Crvena |
| Ime proizvoda | Zatvoreni tricikl sa sandukom za teret |
| Motor | 800 ccm, vodeno hlađenje |
| Chassis | 50*100 |
| Stražnja osovina | Intergral pojačivač, 250 |
| Cabin | Potpuno zatvoren, željezni materijal |
| Operativni model | Ručka (opcionalno upravljač automobila) |
| Prednji amortizer | Hidraulična opruga (dvostruka) |
| Stražnji opružni listovi | 6+3 |
| Stražnja kočnica | Hydraulic |
Popularni tagovi: zatvoreni tricikl s hladnjakom za hranu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













