DAYANG 200cc vodeno hlađeni benzinski tricikl za teret dobre kvalitete 2021 Super dizajn benzinski tricikl 200CC tricikl PetrolStrong Učitavanje tricikla Dostava na 3 kotača









| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Cargo |
| Vrsta vožnje | Motorized |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | & gt; 800W |
| voltaža | 12V |
| Pomak | 151 - 200 ccm |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.1*1.3*1.3m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Zeleno |
| Motor | 175cc, vazdušno hlađenje |
| Chassis | 40*80 |
| Stražnja osovina | Intergral buster 180 |
| Prednji amortizer | 50 |
| Prednja kočnica | Bubanj |
| Prednje/zadnje gume | 5.00-12/5.00-12 |
| Veličina kartonske kutije (D*Š) (M) | 1.8*1.3 |
| baterija | 9Ah |
1). Pokreće ga motor sa zračnim hlađenjem od 200 ccm sa stabilnim performansama, snažnijom i niskom stopom kvarova.
2) .Moć motora se može odabrati: 150cc/200cc/250cc
3). Snažan prednji udar, bolji učinak apsorpcije udara
4) .Jaka kutija za teret, velikog nosivosti
5). S kabinom vozača i platnom za teret, zaštitite vozača i teret od kiše i prašine
6). Kina top1 elektroforeza i tehnologija bojenja
7). ODM narudžbe prihvaćene
naše prednosti
1) Imati 12 godina' iskustvo, naši klijenti uglavnom u jugoistočnoj Aziji, Africi, južnoj Aziji;
2) dve fabrike, ispunjavaju sve vrste zahteva;
3) Fabričko prodajno mjesto, osigurajte najnižu cijenu;
4) ODM narudžbe prihvaćene, naši proizvodi se dobro prodaju u Kini, sada pozdravljamo i ODM narudžbe u inozemstvu.
5) dobavljač trgovinskih garancija, omogućavajući vašim preduzećima da trguju sa povjerenjem;
Oznaka: putnički prevozni tricikl, putnički električni tricikl, zatvoreni motocikl na 3 kotača
Popularni tagovi: snažan utovar tricikla isporuka 3 kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoke kvalitete, na prodaju












