Objekti testiranja i pregleda za nova energetska vozila , uključujući testiranje cijelih vozila, električnu provjeru i sigurnosnu provjeru, kao i ispitivanje okoliša. Na desetine certifikata i honera BEIYI je već imao uključujući i svjetski rekord.





FAQ:
1. P: Mogu li dobiti neke uzorke?
Re: Čast nam je ponuditi vam uzorke za provjeru kvalitete.
2. P: Imate li proizvode na lageru?
Re: Ne. Svi proizvodi trebaju biti proizvedeni prema vašoj narudžbi, uključujući uzorke.
3. P: Koje je vrijeme isporuke?
Re: Obično je potrebno oko 25 radnih dana za izradu narudžbe od MOQ do 40HQ kontejnera. No, točno vrijeme isporuke može biti različito za različite narudžbe ili u različito vrijeme.
4. P: Mogu li miješati različite modele u jednoj posudi?
Re: Da, različiti modeli se mogu miješati u jednom spremniku, ali količina svakog modela ne smije biti manja od MOQ.
5. P: Kako vaša fabrika radi u pogledu kontrole kvaliteta?
Re: Kvalitet je prioritet. Uvijek pridajemo veliki značaj kontroli kvalitete od samog početka do kraja
proizvodnje. Svaki proizvod će biti u potpunosti sastavljen i pažljivo testiran prije nego što se' upakuje za otpremu.
6. P: Koji je' vaš garancijski rok?
Re: Nudimo različito vrijeme garancije za različite proizvode. Molimo kontaktirajte nas za detaljne uslove garancije.
7. P: Hoćete li isporučiti pravu robu prema narudžbi? Kako vam mogu vjerovati?
Re: Da, hoćemo. Srž kulture naše kompanije su iskrenost i kredit. Kingbon je već 7 godina alibabin dobavljač zlata. Ako provjerite sa alibabom, vidjet ćete da od naših kupaca nikada nismo dobili nikakvu žalbu.
8. P: Koja je vaša uplata?
Re: TT, LC.
9. P: Koji su vaši uvjeti dostave?
Re: EXW, FOB, CNF, CIF.
Naš potpredsjednik za tehnologiju diplomirao je na Pekinškom tehnološkom institutu i najraniji je automobilski inženjer u Kini. Njegov koncept dizajna je napredan, radio je u industriji više od 20 godina, a mnogi tehnički inženjeri su u ovoj industriji više od 15 godina.
| stavka | vrijednost |
| Upotreba za | Putnik |
| Vrsta vožnje | Electric |
| Tip tijela | Otvori |
| Certifikat | CCC |
| Snaga | 501 - 800W |
| voltaža | 48V |
| Brand Name | DAYANG |
| Mjesto porijekla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 2150 mm*850 mm*1060 mm |
| Boja | Crna/Plava/Crvena/Smeđa |
| Maksimalna brzina (km/h) | 40 km/h |
| Baterija | 48V20Ah |
| Kočnica | Drum Brake |
| Nosivost | 500KG |
| Weight | 80KG |
| Kapacitet | 1 vozač, 2 putnika; |
| Veličina guma | 22 |
| MILEAGE | 60 km iznad |
| TIRE | 3.75-12 |
Popularni tagovi: Električni tricikl s tri kotača za slobodno vrijeme, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visokokvalitetno, na prodaju













