
Teretni motor na 3 kotača
Detalj
1.Namjenski prednji amortizer, promjer cijevi ručke φ43mm sa vanjskom oprugom φ8mm, veća nosivost i bolja udobnost. 2. Super dugo međuosovinsko rastojanje, bez podizanja glave pri penjanju.
3. Kompozitna čelična ploča visoke čvrstoće izrađena je od 60Si2Mn materijala, nosivosti od 2,0 tone, dobrog efekta apsorpcije udara, a neravna površina puta se slobodno uvlači, a udobnost vožnje je veća .
4. Rezervoar za gorivo velikog kapaciteta od 12,5 l ima maksimalni domet krstarenja od 300 kilometara.
5. Zadnja osovina sa pet rupa sa poboljšanim faktorom sigurnosti i dužim vijekom trajanja. 6. ETL motor posvećen Univerzijadi, sa deset inovativnih tehnologija, snažniji je, štedljiviji i ima duži vijek trajanja.

Poštovani kupci, danas želim da vam predstavim jedan benzinski motocikl
Ovaj motocikl je prostran, stabilan, udoban i siguran. može utovariti robu kao i ljude.
Motor je pogonska jedinica automobila. Sadrži pet sistema--- Sistem za dovod goriva. sistem za hlađenje. Sistem podmazivanja. sistem paljenja. Sistem pokretanja.
Uloga šasije je da podrži i formira cjelokupno modeliranje automobila, te prihvati snagu motora, osigura normalnu vožnju. Šasiju konstruišu sistem prenosa, pogonski sistem, sistem upravljanja i kočioni sistem.


| stavka | vrijednost |
| Kapacitet rezervoara za gorivo | 10-20L |
| Putnici | 1 |
| Kočioni sistem | Prednji bubanj plus zadnji bubanj |
| Veličina gume | 5.00-12 |
| Curb Weight | 400-500kg |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Kapacitet nosivosti | Veća ili jednaka 400 kg |
| Ocjena sposobnosti | 10-15 stepen |
| Upotreba za | Cargo |
| Tip vožnje | Motorizovano |
| Tip tijela | Otvori |
| Snaga | 200 - 250W |
| voltaža | 48V |
| Displacement | 111 - 150cc |
| Brand Name | CQSP |
| Mjesto porijekla | kina |
| Chongqing | |
| Veličina | 2000*1350mm |
| Certifikat | DOT |
| Motor | 150CC, vazdušno hlađen |
| Cargo | 1.7m*1.25m |
| Baterija | 12V9Ah |
| Snaga | > 800W |
| Boja | Prilagođeno |

Teretna kutija mora biti postavljena čvrsto i pouzdano, a podloga i pod tovarnog sanduka moraju biti pravilni i dovoljno čvrsti.
1, Dozvoljeno odstupanje središnje ravnine prednjih i stražnjih kotača glavnog vozila motocikala na dva točka, mopeda na dva točka, tovarnog sanduka i bočnih motocikala na tri točka ne smije prelaziti 10 mm.
2,Putnička vozila moraju biti opremljena štitnicima za točkove, zadnji točkovi prikolica moraju biti opremljeni blatobranima, a svi točkovi ostalih motornih vozila moraju biti opremljeni blatobranima./3 Motorna vozila 3, moraju biti opremljena pločicom (ramom) koja može ispuniti zahtjeve za ugradnju ploča. Prednja registarska tablica (okvir) postavlja se na sredinu ili desnu stranu prednje strane (prema smjeru kretanja motornog vozila), a stražnja registarska pločica (okvir) postavlja se u sredinu ili tovarni sanduk s lijeve strane leđa.
Popularni tagovi: 150cc teretni kombi na tri točka, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visoki kvalitet, na prodaju











